Годинник Forsining Walker Limited Blue&Black, 2 ремінці

- В наявності
2 195 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип механізму: Механічні, Механіка З автопідзаводом, Браслет/Рімінець: Ремінець, Товщина: 14 мм, Вага, г: 77, Фабрика складки: Китай, Функції: Покращують дату, день тижня, час за 24 годинною шкалою, Діаметр: 42 мм, Індикація: Аналогові, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Водостійкість: Базова — дощ, Формат часу: 12 год, Колір корпусу: Чорний, Стиль: Класичні, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 42х14, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Шкіряний, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Коричневий, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 24 см (регулюється), Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Тип цифр: Індекси, Задня кришка: Прозора, Ширина ремінця: 20 мм, Характеристики механізму: Автопідзавод, Виробник: Forsining, Додатковий ремінець: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 77 |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годин | Середні |
| Розміри, мм | 42х14 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип цифр | Індекси |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату, день тижня, час за 24 годинною шкалою |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Коричневий |
- Ціна: 2 195 ₴







