Годинник Forsining Air Silver Metal, 2 ремінці

- В наявності
3 195 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип механізму: Механічні, Механіка З автопідзаводом, Браслет/Рімінець: Ремінець, Товщина: 13 мм, Вага, г: 100, Фабрика складки: Китай, Діаметр: 40 мм, Індикація: Міхун, секунди, годинник, Скло: Мінеральне, Різновид індикації: Мітки, Водостійкість: Базова — дощ, Формат часу: 12/24 год, Колір корпусу: Сріблястий, Стиль: Класичні, Розміри, мм: 40х13, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглі, Матеріал ремінця: Шкіряний, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Чорний, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Невеликі, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Сріблястий, Задня кришка: Прозора, Тип стрілок: Фосфорні, Ширина ремінця: 20 мм, Характеристики механізму: Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія), виробник: Forsining, Додатковий ремінець: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Основний колір циферблату | Сріблястий |
| По діаметру годин | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип стрілець | Фосфорні |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, лімітована серія X - Wind (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 3 195 ₴







