Універсальний чоловічий рюкзак із шкіри 41х31х16, зручний наплічник для ноутбука та документів, чорний

-50%
- Готово до відправки
- Код: TD-91829
5 180 ₴
2 590 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підбираєте зручний рюкзак на кожен день? Цей універсальний чоловічий рюкзак підійде для офісу, повсякденного використання та подорожей.
https://www.youtube.com/watch?v=ooUa755EgiE
Особливості та переваги:
- Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий.
- Якісна фурнітура.
- Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
- Підходить під 15' ноутбука та документи формату А4.
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ) 41х31х16
Структура
- (1) одне основние відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) 3 кишені всередині та 2 кишені з боку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 |
| Глибина | 16 мм |
- Ціна: 2 590 ₴









