Шкіряна чоловіча ділова сумка-портфель портфель для ноутбука 37х28.5х7, дипломат для офіса

-50%
- Готово до відправки
- Код: PR862597
4 780 ₴
2 390 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості:
- міцний матеріал та надійна фурнітура
- зручний формат для ноутбука і документів
- підходить для роботи, офісу та поїздок
- практичні внутрішні відділення для організації речей
Основні характеристики:
- Формат: сумка для ноутбука
- Стиль: діловий / міський
- Колір: чорний
Організація відділень:
- основне відділення для ноутбука
- внутрішні кишені для аксесуарів
- передні відділення для дрібних речей
- задня кишеня швидкого доступу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 285 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 390 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 390 ₴









