Шкіряний чоловічий портфель для документів та ноутбука 39x28x8, сумка папка ділова чорна

-55%
- Готово до відправки
- Код: PR348316
4 179 ₴
1 889 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості:
- міцний матеріал та надійна фурнітура
- зручний формат для ноутбука і документів
- підходить для роботи, офісу та поїздок
- практичні внутрішні відділення для організації речей
Основні характеристики:
- Формат: сумка для ноутбука
- Стиль: діловий / міський
- Колір: чорний
Організація відділень:
- основне відділення для ноутбука
- внутрішні кишені для аксесуарів
- передні відділення для дрібних речей
- задня кишеня швидкого доступу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 1 889 ₴









