Skmei Sky

- Немає в наявності
989 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Кліпсова, Толщина: 17 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 49х17, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Індикація: Хвилини, секунди, годині, Діаметр: 49 мм, Тип циферблата: Комбайнаній (аналогово-стремночий), Ремінець/браслет: Браслет, Гарантія: 12 мейсників, Механізм: Кварцовий, Виробник: Skmei, Колір ремінця: Сріблястіль, Можливость зняти ремешок: Так, По диаметру часов: Великі, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Ширина ремешка: 24 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Для военных: Тактичні, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 49 мм см |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годин | Великі |
| Розміри, мм | 49х17 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 17 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 24 мм |
- Ціна: 989 ₴


