Winner Titanium

- В наличии
1 495 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Функции: Універсальний календар, хронограф, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Розкладна з подвійним замком, Толщина: 15 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час, Вес, г: 100, Размеры, мм: 46х15, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 46 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Производитель: Winner, Цвет ремешка: Срібний, Возможность снять ремешок: Ні, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Тип цифр: Мітки, Тип стрелок: Фосфорні, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Мітки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Нет |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диаметр | 46 мм см |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Задняя крышка | Прозора |
| Застёжка | Розкладна з подвійним замком |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| По диаметру часов | Середні |
| Размеры, мм | 46х15 |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип стрелок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Толщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Універсальний календар, хронограф |
| Характеристики механизма | Автозавод |
| Цвет ремешка | Срібний |
- Цена: 1 495 ₴









