Smart Love Pro Silver Rubber, 2 ремінці

- В наличии
1 895 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водостойкость: 3 атм - мити руки, Пол: Жіночі, Функции: Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; Безліч спортивних режимів та тренувань; Крокомір, лічильник калорій; Будильник, моніторинг сну; Голосовий помічник; Здійснення дзвінків, надходження повідомлення; Жіночі цикли; Керування програвачем телефону; Понад 100 заставок дисплея та можливість поставити фото з телефону., Материал: Метал, Тип: Розумний годинник, Толщина: 10,2 мм, Материал ремешка: Каучуковий, Дополнительные характеристики: Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 45, Поддержка Sim-карты: Без SIM-картки, Наличие камеры: Без камери, Совместимая ОС: Android, IOS, Версия Bluetooth: 5.0, Цвет корпуса: Сріблястий, Дисплей: Сенсорний, Диагональ дисплея: 1.27", Пульсометр: З пульсометром, GPS: Ні, Тип матрицы: HD IPS, Процессор: RTL8773EWE, Wi-Fi: Ні, Уведомления: Виклики, sms, Диаметр: 39,3 мм, Ремешок/браслет: Ремешок, Гарантия: 12 місяців, Производитель: UWatch, Для женщин: Для жінок, Цвет ремешка: Сірий, Возможность снять ремешок: Так, В режиме ожидания: до 30 днів, Емкость аккумулятора, мА*ч: 250, Водостойкие: Так, Тип устройства: Фітнес-браслет, Мессенджеры: Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук, Язык часов: Рос, англ, Матеріал корпусу: Сталь, У звичайному режимі: 5-7 днів, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Язык приложения: Укр, рос, англ, Прием звонков: Так, Измерения здоровья: Пульс, тиск, кисень в крові
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| В режиме ожидания | до 30 днів |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес, г | 45 |
| Водостойкие | Да |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диагональ дисплея | 1.27" |
| Диаметр | 39,3 мм см |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для женщин | Для жінок |
| Дополнительные характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Емкость аккумулятора, мА*ч | 250 |
| Измерения здоровья | Пульс, тиск, кисень в крові |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Каучуковий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Мессенджеры | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наличие камеры | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Поддержка Sim-карты | Без SIM-картки |
| Пол | Жіночі |
| Прием звонков | Да |
| Процессор | RTL8773EWE |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Совместимая ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матрицы | HD IPS |
| Тип устройства | Фітнес-браслет |
| Толщина | 10,2 мм |
| У звичайному режимі | 5-7 днів |
| Уведомления | Виклики, sms |
| Фабрика зборки | Китай |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Цвет ремешка | Сірий |
| Язык приложения | Укр, рос, англ |
| Язык часов | Рос, англ |
- Цена: 1 895 ₴









