Skmei Sky

- Нет в наличии
989 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Кліпсова, Толщина: 17 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 49х17, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 49 мм, Тип циферблата: Комбінований (аналогово-стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Skmei, Цвет ремешка: Сріблястий, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Великі, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Ширина ремешка: 24 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Для военных: Тактичні, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диаметр | 49 мм см |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Для военных | Тактичні |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Дополнительные характеристики | Індикація місяця |
| Застёжка | Кліпсова |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По диаметру часов | Великі |
| Размеры, мм | 49х17 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 17 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Цвет ремешка | Сріблястий |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 989 ₴


