Skmei Popular Silver 1123S

- В наличии
595 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Пол: Для хлопчиків, Функции: Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 10 мм, Форма корпуса: Прямокутний, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 37х32х10, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: хвилини
секунди
години, Диаметр: 37х32 мм, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Ремешок/браслет: Браслет, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Skmei, Цвет ремешка: Срібло, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Невеликі, Длина ремешка, см: 22 см (регулюється), Ширина ремешка: 18 мм, Мальчики: Хлопчики, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Срібло, Вид індикації: Мітки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диаметр | 37х32 мм см |
| Длина ремешка, см | 22 см (регулюється) |
| Дополнительные характеристики | Індикація місяця |
| Застёжка | Дворівнева |
| Индикация | хвилини секунди години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Срібло |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По диаметру часов | Невеликі |
| Пол | Для мальчиков |
| Размеры, мм | 37х32х10 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Цвет ремешка | Срібло |
| Ширина ремешка | 18 мм |
- Цена: 595 ₴









