Skmei Light

- В наличии
749 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип механизма: Quartz, Водостойкость: Базова - дощ, Функции: При натисканні кнопки показується час, дата, місяць, день тижня, Стиль: Спортивний, Стекло: Полікарбонатне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 40х10, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, години, Диаметр: 40 мм, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Ремешок/браслет: Ремешок, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Skmei, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Ширина ремешка: 20 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Вид індикації: Арабські цифри
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диаметр | 40 мм см |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Дополнительные характеристики | Індикація місяця |
| Застёжка | Класична |
| Индикация | Хвилини, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Кварцовий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По диаметру часов | Середні |
| Размеры, мм | 40х10 |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | При натисканні кнопки показується час, дата, місяць, день тижня |
| Цвет ремешка | Чорний |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 749 ₴









