Skmei Basket

- В наличии
989 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 5 атм - плавання, Функции: Показують дату, секундомір, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Кліпсова, Толщина: 15 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 48х15, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 48 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Закрита, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Skmei, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Тип цифр: Арабські цифри, індекси, Ширина ремешка: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Арабські цифри, індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диаметр | 48 мм см |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Задняя крышка | Закрита |
| Застёжка | Кліпсова |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Размеры, мм | 48х15 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Толщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату, секундомір |
| Цвет ремешка | Чорний |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 989 ₴






