Forsining Eagle

- В наличии
2 495 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: На магніті, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Прямокутний, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Повністю прозорі, механізм "X - Wind", видно роботу всіх частин механізму, Размеры, мм: 41х12, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 41 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, лімітована серія X - Wind (Японія), Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Производитель: Forsining, Цвет ремешка: Сріблястий, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Ширина ремешка: 22 мм, Тип стрелок: Фосфорні, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Сріблястий, Вид індикації: Мітки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців |
| Диаметр | 41 мм см |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Задняя крышка | Прозора |
| Застёжка | На магніті |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особенности | Повністю прозорі, механізм "X - Wind", видно роботу всіх частин механізму |
| По диаметру часов | Середні |
| Размеры, мм | 41х12 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип стрелок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Характеристики механизма | Автозавод, лімітована серія X - Wind (Японія) |
| Цвет ремешка | Сріблястий |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 2 495 ₴









