Дитячий білий стіл хмаринка з нішею та стілець метелик рожевий. Для дітей 1 групи зросту (100-115см)

-50%
- Готово к отправке
- Код: 69387
6 500 ₴
3 250 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий білий стіл та стілець метелик рожевий

ВІДЕО ОГЛЯД СТОЛУ ТА СТІЛЬЦЯ
ОПИС
Характеристики:
Стіл із нішею:
- Розмір (ВхДхШ): 54х68х50 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина ніши: 6.5 см
- Ширина ніши: 33 см
- Довжина ніши: 42 см
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
- Під'ємний механізм ніши
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги — 26 см.
- Ширина — 26 см.
- Глибина — 24 см.
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно до гостини для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
Ніша для зберігання речей

⠀
Чому саме ми?

Більше товарів зі знижкою тисни значок!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | для творчества |
| Количество мест | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 1 |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес стола | 10 кг |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 54 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Длина | 68 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 54 мм |
| Глубина столешницы | 50 мм |
| Длина столешницы | 68 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | дерево |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Фасады | МДФ крашеный |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
- Цена: 3 250 ₴










