Чоловічі годинники Forsining Vintage Pro

- В наличии
1 295 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 100 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Диаметр | 39 мм см |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Задняя крышка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Шкіряний |
| Материал корпуса | Сталь |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Размеры, мм | 39х14 |
| Ремешок/браслет | Ремінець |
| Стиль | Классический |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механизма | Автозавод |
| Цвет ремешка | Коричневий |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 1 295 ₴








