Смарт годинники Smart Milano Gold Rubber, 2 ремінці

- В наличии
2 495 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| В режиме ожидания | до 25 днів |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес, г | 69 |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Диагональ дисплея | 1.4" |
| Диаметр | 47,2 мм см |
| Дисплей | Сенсорний |
| Длина ремешка | 24 см (регулюється) |
| Дополнительные характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Емкость аккумулятора, мА*ч | 320 |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Каучуковий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Наличие камеры | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Поддержка Sim-карты | Без SIM-картки |
| Процессор | SF561 |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Разрешение дисплея | 466*466 |
| Ремешок/браслет | Ремінець |
| Совместимая ОС | Android, IOS |
| Пол | Жіночі |
| Тип матрицы | AMOLED |
| У звичайному режимі | 5-7 днів |
| Уведомления | Виклики, sms |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Цвет ремешка | Рожевий |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 2 495 ₴








