Смарт годинники Smart Sensation Gold, 2 ремінці

- В наличии
1 895 ₴
+380 (97) 436-16-38
Киевстар
- +380 (50) 058-13-99Водафон
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| В режиме ожидания | 16-20 днів |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес, г | 30 |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Диагональ дисплея | 1.91" |
| Диаметр | 44,5х30 мм см |
| Дисплей | Сенсорний |
| Дополнительные характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Емкость аккумулятора, мА*ч | 260 |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Наличие камеры | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Поддержка Sim-карты | Без SIM-картки |
| Процессор | Realtek-8763EWE |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Разрешение дисплея | 240*240 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Совместимая ОС | Android, IOS |
| Пол | Жіночі |
| Тип матрицы | TFT |
| У звичайному режимі | 4-6 днів |
| Уведомления | Виклики, sms |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Функции | Крокомір, повідомлення про вхідний дзвінок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене управління камерою, антилост, режими спорту і гімнастики |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Цвет ремешка | Золотистий |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 1 895 ₴



